Schudłam 14 kg w 3 miesiące dzięki HealthifyMe

Nazwisko: Anuradha Raina

Wiek: 35 lat

Następnie: 70 kg

Teraz: 56 kg

Utrata: 14 kg w trzy miesiące

Podczas i po pierwszej ciąży Anuradha przytyła około 10 kg. Pewnego dnia, gdy się ubierała, odkryła, że nie mieści się w bluzkę sari. Moment, w którym zdała sobie sprawę z tego, ile przybrała na wadze, był jej sygnałem alarmowym.

Anuradha nabawiła się również ostrego bólu pleców, a lekarz, z którym się skonsultowała, poprosił ją, aby zrzuciła 10 kg i wróciła do niego, jeśli jej stan się utrzyma. Wtedy właśnie zdała sobie sprawę, że potrzebne są desperackie środki.

Zwróciła się do HealthifyMe.

Dieta i ćwiczenia

Anuradha ćwiczyła już na siłowni, zanim dołączyła do HealthifyMe, ale nie traciła na wadze. Eksperci z HealthifyMe nauczyli ją lepszego i bardziej efektywnego reżimu treningowego, koordynując jej treningi z odpowiednim spożyciem kalorii.

Zaczęła ćwiczyć wcześnie rano, przez półtorej godziny, przed wyjściem do pracy. Przed treningiem wypijała filiżankę czarnej kawy, która podnosiła jej poziom energii i pomagała jej przejść przez trening. Po treningu Anuradha zjadła wysokobiałkowe śniadanie składające się z całego jajka, trzech białek i mleka. Zaczęła jeść pięć małych, dobrze zbilansowanych posiłków dziennie i pić od trzech do czterech filiżanek zielonej herbaty. Jej posiłki były bogate w błonnik i zawierały kiełki, warzywa, owoce, chapatis i maślankę.

Roshini Gilbert, trenerka Anuradhy i ekspertka HealthifyMe, pomogła jej włączyć ćwiczenia do codziennego życia, zachęcając ją do chodzenia po schodach w pracy i 20-minutowego spaceru po lunchu.

Motywacja i dyscyplina

Anuradha była zdeterminowana, by schudnąć i motywowała się, wystawiając w sypialni bluzkę, która już na nią nie pasowała. Działało to szczególnie dobrze w dni, kiedy nie miała ochoty wychodzić z domu o 5 rano, aby pójść na siłownię.

Anuradha uznaje moc dyscypliny, mówiąc: "Jeśli chcesz zmniejszyć wagę, musisz być zdyscyplinowany". Ona podsumowuje swoją mantrę odchudzania w wierszu: "Dobrze zbilansowana dieta, stały harmonogram ćwiczeń i posiłków oraz dyscyplina".

Korzyści płynące z HealthifyMe

Anuradha odkryła, że tracker kalorii jest niezwykle przydatny, ponieważ zapewnił jej dokładną liczbę kalorii wszystkich pokarmów, które zjadła. Dzięki dużej różnorodności produktów spożywczych, które uwzględniał tracker kalorii, Anuradha wiedziała, ile błonnika, tłuszczu, białka i węglowodanów spożywała w każdym posiłku i ile powinna ich spożywać w ciągu dnia.

Jeśli więc nie spożyła zalecanej ilości błonnika w ciągu dnia, mogła to sobie zrekompensować, jedząc na kolację posiłek o wysokiej zawartości błonnika, na przykład sałatkę.

Anuradha uważa, że do każdej nowej rzeczy, którą trzeba osiągnąć w życiu, potrzebny jest guru.

"Znalazłam wspaniałych guru w trenerach i ekspertach zdrowotnych z HealthifyMe. Dzięki nim utrata wagi stała się łatwa!"

Zastrzeżenie: Anuradha przekształciła się dzięki HealthifyMe. Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby, więc pozwól naszym trenerom określić, co działa dla Ciebie. Zarejestruj się, aby uzyskać najlepsze diety i wybory treningowe dla swojego planu fitness lub utraty wagi.

Tags: korzyści z HealthifyMedietexerciseweight utrata masy ciała po ciąży