Zaczęłam czuć się o wiele bardziej pewna siebie" - Jak postawienie #HerHealthFirst zrobiło różnicę

Po urodzeniu dziecka w 2014 roku, Angel Brendan ważyła 103 kg i była na granicy cukrzycy. Chociaż z czasem udało jej się zrzucić kilka kilogramów, wkrótce napotkała kolejną przeszkodę. Znienawidzone plateau utraty wagi. Wciąż ważąc niezbyt zdrowe 91 kg, zdała sobie sprawę, że jej metody muszą się zmienić.

Kiedy leczenie ajurwedyjskie nie przynosiło rezultatów, Angel zaczęła rozmawiać z wieloma dietetykami. To również nie pomogło. "Uważam, że te diety były trudne do przestrzegania, ponieważ nie zawierały regularnych codziennych posiłków, a bycie pracującą matką też nie pomagało" - wspomina.

"Podczas mojej darmowej próby straciłem 1 kg".

To było na początku 2017 roku, że ten profesjonalista IT-turned-homemaker w końcu natknął się na HealthifyMe. Kilka dobrych opinii później, zdecydowała się wypróbować aplikację. Podczas gdy Angel początkowo miała wątpliwości w odniesieniu do diet, wszystkie jej wątpliwości zostały wyjaśnione w jej pierwszym tygodniu z HealthifyMe. "Podczas mojej darmowej próby straciłam 1 kg i zaczęłam czuć się naprawdę dobrze ze sobą" - mówi.

"Wybrałem Alpa jako mojego diet coacha na podstawie opinii, które otrzymała od innych użytkowników", mówi nam Angel, "Kiedy dostałem badania lekarskie wykonane na podstawie rekomendacji Alpa, dowiedziałem się o moim rosnącym cholesterolu i niedoborze żelaza, wapnia i witaminy B12". W tym momencie dla Angel stało się jasne, że wszystko musi się zmienić, i to szybko.

Zaczęła poważniej myśleć o swoim zdrowiu i religijnie przestrzegać diety. Po znalezieniu odpowiedzi na problemy z dietą, Angel wiedziała, że potrzebuje regularnej aktywności fizycznej, aby poprawić swoje zdrowie.

"Teraz nie cofam się przed żadnymi ćwiczeniami.

Wybrała Prachi na swoją trenerkę fitness na podstawie rekomendacji Alpy. "Ponieważ nigdy wcześniej nie wykonywałam żadnego rodzaju ćwiczeń, pomysł ćwiczeń był dla mnie zupełnie nowy" - mówi Angel - "Jednak z pomocą Prachi jestem teraz bardzo pewna siebie, jeśli chodzi o moje treningi i nie cofam się przed żadnym rodzajem ćwiczeń".

Poświęcenie i dyscyplina Angel z czasem zaczęły przynosić efekty. Wyniki zaczęły pojawiać się co tydzień, a to tylko poprawiło jej samopoczucie. "Moja transformacja sprawiła, że czuję się o wiele bardziej pewna siebie i zmotywowała moje przyjaciółki do rozpoczęcia ich podróży fitness" - mówi Angel.

Dwanaście miesięcy później okazało się, że było warto!

Konsekwencja Angel w przestrzeganiu diety i planów treningowych, które otrzymała, pozwoliła jej całkowicie pokonać cukrzycę. Ponadto udało jej się zwalczyć niedobór żelaza, wapnia i witaminy B12. Po dwunastu miesiącach od rozpoczęcia podróży z HealthifyMe, Angel waży obecnie 65 kg, a jej wskaźnik masy ciała (BMI) unormował się.

Utrata 26 kg i przezwyciężenie różnych dolegliwości medycznych zaowocowały tym, że Angel postawiła na pierwszym miejscu #HerHealthFirst. Zainspirowana przez nią? Rozpocznij swoją własną podróż do fitnessu!

Pobierz teraz

Disclaimer - Angel udało się schudnąć i stać się zdrowszą dzięki spersonalizowanej diecie i planom fitness. Wyniki mogą się różnić w zależności od Ciebie.

Tags: zrównoważona dietabrak wapniacycholesterolietietexercisezdrowiezdrowie i fitnesshealthifymezdrowa dietabrak żelazaTransformation Storywitamina B12utrata wagiworkout