20 (Więcej!) ulubionych rzeczy do kupienia w ALDI

Dziękuję ALDI za sponsorowanie tego wpisu!

Pewnego dnia w styczniu zeszłego roku byłam w ALDI na cotygodniowych zakupach i postanowiłam zrobić kilka zdjęć do wpisu na tym blogu. Chciałam pokazać nowicjuszom podstawy robienia zakupów w ALDI i wyróżnić 20 artykułów, które prawie zawsze znajdują się w moim koszyku. Pomyślałam, że może to pomóc nowicjuszom wiedzieć, od czego zacząć i dać regularnym kupującym kilka nowych pomysłów. Przeczytaj: Jak robić zakupy w ALDI + Moje 20 ulubionych rzeczy do kupienia.

Nie miałam pojęcia, że ten post stanie się moim najbardziej popularnym postem. EVER!

Od tego czasu odkryłam wiele nowych must-haves i zaokrągliłam 20 moich nowych znalezisk z ALDI. Sprawdź pierwsze pięć poniżej, a następnie przejdź do bloga ALDI Simply Smarter Living i przeczytaj Faves From An ALDI Registered Dietitian dla reszty listy:

1. Earthly Grains Quick Cook Ancient Grain Mixes: Pełne ziarna jak Bulgur i Farro są miłą odmianą od ryżu i kuskusu, a ja doceniam, że mogę je dostać w ALDI.

2. SimplyNature Applesauce Cups

: Podoba mi się, że ten sos jabłkowy nie ma żadnego dodatku cukru i jest w różnych smakach, które moje dzieci uwielbiają.

3. SimplyNature Organic Quinoa

: Lubię wkładać to wysokobiałkowe ziarno do zielonych sałatek i wypieków.

4. Little Salad Bar Hummus

: Zazwyczaj robię swój własny hummus, ale lubię też ten rodzaj. (Szczególnie dobrze smakuje podany z krakersami Savoritz Sea Salt Pita Crackers lub Savortiz Woven Wheat Crackers.

5. Mrożone owoce Season's Choice

: Te nie mają dodatku cukru i są idealne do smoothies, które robię każdego ranka.

Pobierz resztę listy tutaj: Faves From An ALDI Registered Dietitian

Jakie są TWOJE ulubione rzeczy do kupienia w ALDI?

20 (więcej!) moich ulubionych rzeczy do kupienia w @AldiUSA

Click To Tweet